| SocoDenis a întrebat:

Am o problema cu laptopul este nou il am de vreo 3 saptamani si azi cand am vrut sa ascult muzica pe winamp tot mi se intrerupe muzica puteti sa ma ajutati si daca ajuta este Acer

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Atunci, ai scapat ieftin. Dezinstaleaza winamp din control panel-programs and features(depinde ce windows ai), descarca asta si fa o curatenie in registrii, dupa care il instalezi din nou:

http://www.softpedia.com/......ctor.shtml

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

L-ai luat cu Windows preinstalat cumva?
Dacă ai făcut greșeala să faci asta atunci tocmai ți-am răspuns la întrebare.Problema este softul preinstalat care în 99, 9% din cazuri, indiferent că e un soft Microsoft sau bazat pe GNU Linux, este instalat de mântuială, asta ca să îți arate că calculatorul „merge cu Windows sau Ubuntu/Open SUSE(numai)(cretinătăți comerciale)). Succes

| SocoDenis explică (pentru DeyCj):

Da a avut windows 8 dar pana acum nu a mai facut asa

| horia2012 a răspuns:

Daca asculti muzica prin Windows media player-ul sistemului, la fel se intrerupe?

| SocoDenis explică (pentru horia2012):

Nu se intrerupe

| horia2012 a răspuns (pentru SocoDenis):

Atunci, ai scapat ieftin. Dezinstaleaza winamp din control panel-programs and features(depinde ce windows ai), descarca asta si fa o curatenie in registrii, dupa care il instalezi din nou:

http://www.softpedia.com/......ctor.shtml