| PrincessConsuela a întrebat:

Am o problema cu laptopul. Ma jucam pe facebook si m-am trezit ca se opreste. Nu stiu ce are. Virusii se exclud. Cand s-a oprit tocmai il scanam si dupa ce l-am pornit iar nu a gasit nimic. Partea si mai ciudata e ca o pritena cu care vorbeam pe mess a zis ca nu am iesit de pe mess. Nu e prima data cand imi face figuri de genul. De obicei facea asa cand era prea incins, dar nu era de mult pornit. P. S.:Odata, din greseala, m-am impiedicat de cablul de alimentare si a cazut de s-a julit si s-a deschis aici sus in colt. Bine... mai are unele... traume minore. Le-am rezolvat cand am vazut ca asa se desface si cand ii schimbi display-ul. Dar nu cred ca are vreo legatura. Funda pentru cea mai originala ipoteza. Si mai aproape de realitate. Sa nu aud ca mi-au intrat extraterestrii in calculator sa culeaga informatii sau altele de genul. Rog seriozitate maxima. MAXIM AM ZIS!

2 răspunsuri:
| unknown3243 a răspuns:

Stergel de praf prin interior eu tocmai ieri am desfacut unitatea si se facuse ca un carton paraful la ventilator.

| RK0 a răspuns:

Cu siguranta nu sunt ei, eu cred in ei, dar nu au ce face pe laptopu unui om obisnuit.Deci nu is ei.