| cristianzgz3 a întrebat:

Am o problema cu laptopul meu care merge destul de incet am wd vista home premul 32bits cand deschid cv se deschide greu
am un acer aspire 5315
daca ar fi sa schimb wd-sul ce wd ar fi recmandat sa pun ca sa-mi mearga bine wd xp nas vrea dar nu stiu voi vedea
am 1gb ram 80hdd si procesor 18.6
grafica 252 mb
multumesc

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

XP SP3 ar fi cea mai buna optiune.Dar poti pune si Windows 7.

3 răspunsuri:
| emil11 a răspuns:

Inceara sa ii bagi windows 7 ultimate sau window xp sp3 ...sigur va merge mai bine

| adytza0700 a răspuns:

Si eu am Acer aspire 5315 merge bine cu wd xp dark edition. funda

| Cristina2216 a răspuns:

Buna! Si eu am tot Windows Vista Home Premium > 32 bits.Problema este ca ''aces aspire 5315'' nu prea se ''potriveste'' cu acest windows...ti-as recomanda windows Xp.pentru ca merge ft bine cu acel windows, sper ca te-am ajutatwinking