| kostyy89 a întrebat:

Am o problema cu leptopul in timp ce era in functiune l-am scos din priza si s-a inchis brusc nu se mai deschide windosul ramane blocat folosesc windos 7 ma ajuta si pe mine cineva.sa imi zica ce am de facut si daca s-a sters windosul sa stiu ce am de facut va multumesc.

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Proneste'l si lasa'l sa'si faca damblaua, si o ora daca e nevoie.
Nu sta pe langa el ca doar te enervezi.
Dupa care restart si ar trebui sa revina la normal.
Bafta

| laptopnews a răspuns:

Cu siguranta nu s-a sters nimic! Lasa-l putin inchis si incearca din nou! Succes!

| kostyy89 explică:

Se deschide imi apare imaginea aia de la windous si ramane asa o perioada dupa care imi apare sa astept dupa alta perioada de timp imi apare negru ecranul cu sageata si nimic alt ceva