| TiperT1990 a întrebat:

Am un HTC Desire 500 care de un timp nu se mai deschide. Inainte de asta, timp de o saptamana, dadea crush aleator la aplicatii pana cand la un moment dat s-a inchis iar acum daca vreau sa il deschid, ramane blocat pe acel ecran alb. Am facut si o resoftare dar tot nu se deschide. Daca m-ati putea ajuta, as fi foarte recunoscator. FUNDA!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Posibil placa de baza.
Testare - inlocuire.

| ioanoanea15 a răspuns:

Ori schimbi placa de baza ori il duci un service care foloseste JTAG ca sa ti-l debrickuiasca.