| biancapfff a întrebat:

Am o problema cu mail-ul, pot sa trimit mail-uri dar nu mai primesc de la nimeni nimic, mi-am schimbat parola dar tot aceeasi chestie. Nu mai primesc nici noutatile site-urilor la care sunt abononata. Stie cineva o solutie, ceva?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| cristina12cristina a răspuns:

Cauta in setari daca nu cumva s-a schimbat in "@yahoo.ro in loc de ".com" Sper ca te-am ajutat.

| biancapfff explică (pentru cristina12cristina):

Nu, pot sa ma loghez, pot sa intru, sa trimit mail-uri dar cand mi se raspunde, raspunsul nu mai ajunge la mine happy asta e problema de fapt.