| Marius_Eduard_1998 a întrebat:

Am o problema cu microfonu tocmai mi l-am lua si cand montez cablurile la pc nu merge deloc si daca il pun pe cel vechi merge deci nu stiu ce are va rog sa ma ajutati. FUNDA

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Are cd de instalare? daca nu are cauta-i drivere.el este compatibil cu windowsul pe care il folosesti?

| rapid99 a răspuns:

Deci fa pasii ca ti spun :
1. Baga mufa de la casti in calculator
2. Scrie in bara de la windows doar 'micro' si o sa vezi ca scrie acolo ''set up a microphone''
3. apesi pe el
4. dai daca esti micro. cu casti sau daca esti doar cu micro.
5. vorbesti si iti va merge si dupa dai ok sau ce mai e pe acolo. Sper ca te-am ajutat

| Marius_Eduard_1998 explică (pentru rapid99):

Nu merge ca vad ca nici nu se conecteaza la pc