| ann19 a întrebat:

Am o problema cu mouse-ul de la laptop crying Nu mai merge mouse-ul beculetul din el e aprins, cand bag mouse-ul imi zice USB Device Not Recognized(one of the USB attached to this computer has malfunctioned, and Windows has does not recognized it.) Ce e de facut?

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Vezi ca ai cablul intrerupt la mouse. Asta ar fi o problema. Sau windows-ul are probleme. Inclin sa cred ca este cablul de la mouse.

| ann19 explică (pentru K0sti):

Cand bag mouse-ul in laptop licare, dar apoi se stine beculetul.Ramane aprins dar f putin ca atunci cand nu il folosesc

| K0sti a răspuns (pentru ann19):

Misca de cablu cu mana in zona de unde iese din mouse si in zona de langa mufa, deci la cele doua extremitati si vezi daca se aprinde led-ul. Daca da, atunci e cum am banuit, cablul intrerupt. Fa probe.

| Zumber a răspuns:

Laptopul are un mouse in el ceva gen taci screen si daca ai un mouse USB nu merge decat intr-un singur loc special USB de ce? nu stiu eu asa fac.Nu imi merge decat la un USB am bagat si la celelalte si nu merge, dar boxele si altceva merg la USB-urile celelalte.

| K0sti a răspuns (pentru Zumber):

"taci screen" laughing... taci din gura ca nu e asa!

| CaziPloaie a răspuns:

Control panel, printes of..., mouse, hardware, apesi dublu clik compatible mouse acolo apoi driver si uninstall baftawinking