| DenisIonut01 a întrebat:

Am o problema cu nehotararea mea,as vrea niste tutoriale cum sa instalez aplicati, jocuri pe ubuntu ma refer la cum sa folosesc terminal-ul acela. Imi place ubuntu foarte mult dar cand il instalez si aflu ca trebuie folosit terminalul ma pierd complet... si inca ceva cum sa trimit mail, cum sa contactez pe cei de la steam sa ai intreb: Am cumparat steam cu counter dar cand instalez steam pe ubuntu nu imi arata counter cum fac sa il am si pe ubuntu?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Pe videotutorial.ro gasesti tot despre ubuntu.In partea dreapta unde scrie:"CAUTARE TUTORIALE VIDEO"scrii ce cauti.Ex:jocuri pe ubuntu.Ai acolo tot ce-ti trebuie.Bafta