| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu netu de pe mobil cand imi bag cartela mea in telefon nu imi merge netu (am setarile facute si cu alte cartele merge). Inainte imi mergea dar de un timp nu se mai conecteaza.Mentionez ca am si putin credit doar 33 de centi oare asta e problema

2 răspunsuri:
| andrei95 a răspuns:

Nu stiu daca o am da din cate am vazut este doar la cosmote eu il am la Orange si este prepay

| gabontzvl a răspuns:

Ai optiunea webnwalk activata? daca da eu cred ca este de la ei. acelasi lucru se intampla si la mine de vreo 3 zile si am mai auzit cativa prieteni.