| AAAdelin a întrebat:

Sall! Am o problema : am avut o cartela de vodafone si aplicatia ebuddy care imi mergea, apoi am bagat o cartela de orange (netul si setarile de net le am pentru ambele retele ) si netu imi merge pe opera dar ebuddy nu mai merge! Ce pot face?

1 răspuns:
| Varahil a răspuns:

Nu cred ca ebbudy merge in orange.Setarile de net din Orange, adica, nu au nici o legatura cu ebbudy. Poate merge doar in vodafone.incearca sa schimbi cartela, si daca in Vodafone merge, asta e!