| kazaryon a întrebat:

Am o problema cu o tableta vonino luna 70 c in sensul ca imi cade
conexiunea wi-fi cand deconectez cablul de alimentare. Pana in urma cu
vreo 2 saptamani conexiunea imi cadea doar duoa ce bateria scadea sub
70%, acum imi cade la orice procentaj al bateriei. Totusi, in aceasta seara m-
am conectat la un alt router wireless si conexiunea mi-a rezistat fara
alimentare la retea desi bateria era sub 65%. Ma gandesc ca e posibil sa nu
fie o problema hardware a tabletei, ci sa fie din cauza routerului meu de la
romtelecom huawey 655b sau setarilor acestuia. Astept ceva sfaturi

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vad ca stii raspunsul.

| SasNetRomania a răspuns:

Garantie