| kazaryon a întrebat:

Am o problema cu o tableta vonino luna 70 c in sensul ca imi cade conexiunea wi-fi cand deconectez cablul de alimentare. Pana in urma cu vreo 2 saptamani conexiunea imi cadea doar duoa ce bateria scadea sub 70%, acum imi cade la orice procentaj al bateriei. Totusi, in aceasta seara m-am conectat la un alt router wireless si conexiunea mi-a rezistat fara alimentare la retea desi bateria era sub 65%. Ma gandesc ca e posibil sa nu fie o problema hardware a tabletei, ci sa fie din cauza routerului meu de la romtelecom huawey 655b sau setarilor acestuia. Astept ceva sfaturi

3 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Routerul este de vina. Poate nu mai poate acoperii aria in care te conectezi.

| kazaryon explică (pentru Doctorfishadi):

E la 1 metru de mine

| Doctorfishadi a răspuns (pentru kazaryon):

Cine stie poate are vreun defect