| Raul1994 a întrebat:

Am o problema cu pc, de can il am adica de 2 ani mi-am cazut windows-ul de mai multe ori cand l-am dus la o verificare mi s-a spus ca placa de baze nu este prea buna si nu suporta jocurile mari daca te joci mult la ele, de exemplu fifa sau altele.Credeti ca asta e problema, din cauza jocurilor sau alta? Astept raspunsuri, multumest tare mult.

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Da, din cauza asta. Eu nu pot juca jocurile mari din cauza placii video, dar la tine, trebuie sa schimbi placa de baza, si mai precis, tot calculatorul, cum am avut si eu unul acum destul timp. Pana si la clasicul joc Claw mergea super greu si se stingea mereu.
Schimbal, vindel, sau vezi tu ce faci, si iti iei altul daca iti plac asa mult jocurile.

1 răspuns:
| titan1202 a răspuns:

Cred ca Pc-ul tau are componente (placa video, rami ) pe care placa ta de baza nu le prea suporta!