| hsjsvsj a întrebat:

Am o problema cu PC-ul.Incerc sa deschid chrome-ul si nu imi incarca paginile.Am crezut ca rste de la angivirus dar cand am incercat sa-l dezactivez mi-a spus ca sunt in safe mod, dar nu e asa si nici nu pot sa deschid vreun joc.ce se intampla?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ai virusi! Probabil ai o porcarie de antivirus!

| YoungCaesar a răspuns:

Salut!

Iti recomand sa pui un antivirus nou, si anume Microsoft Security Essentials. Calculatorul va fi aparat si va functiona greu.
In legatura cu internetul, dupa ce pui antivirusul respectiv sa scoti routerul din priza pentru 30 de secunde!

Sper ca te-am ajutat!

| YoungCaesar a răspuns:

Nu va functiona greu *