| Andreea0612 a întrebat:

Am o problema cu pc-ul meu.
Cand il aprind imi apare doar ecranul negru,o pagina "system repair",bara de start si sageata de la mouse.
M-am uitat la bara de start sa vad ce gasesc... am gasit "my computer" unde aveam filme, "my document" unde aveam poze si mai multe,opera,yahoo,etc... dar problema e ca s-a sters tot de acolo, erau goale toate. Numai opera si mess-ul mergea bine.
Ce pot face?

2 răspunsuri:
| tr3ig a răspuns:

Baga win din nou. si se rezolva. e din cauza la virusiwinking bafta la formatat

| Gyuliano a răspuns:

Este posibil sa fie un virus. Pune hdd in alta unitate sa vezi daca recunoaste fisierele tale. Apoi trebuie sa le salvezi pe ceva extern si sa iti reinstalezi win. Succes