| ztedm a întrebat:

Am o problema cu PC-ul.
Orice program sau joc deschid, apare o eroare pe tot ecranul in care spune ca trebuie restartez PC-ul (daca nu il restartez in 5 sec se restarteaza singur) pentru ca Windows-ul sa nu sufere daune.
Dupa ce s-a restartat deschid programul sau jocul respectiv fara probleme.

Precizez ca Windows-ul a fost proaspat reinstalat,virusi nu am avut niciodata, iar programele si jocurile sunt licentiate.

Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Jackster a răspuns:

Downloadeaza ComboFix si dai o scanare.

| 20ionel20 a răspuns:

S-ar putea ca temperatura cpu-lui sa fie prea mare, aceasta setare poate fi modificata din bios.

| ztedm explică (pentru 20ionel20):

Temperatura este ok.