| ztedm a întrebat:

Am o problema cu PC-ul.

Orice program sau joc deschid, apare o eroare pe tot ecranul in care spune ca trebuie restartez PC-ul (daca nu il restartez in 5 sec se restarteaza singur) pentru ca Windows-ul sa nu sufere daune.

Dupa ce s-a restartat deschid programul sau jocul respectiv fara probleme.
M-am gandit ca poate cpu era supraincalzit dar temperatura nu depasea 50 de grade.

Precizez ca Windows-ul a fost proaspat reinstalat, virusi nu am avut niciodata, iar programele si jocurile sunt licentiate.

Astept o solutie, dau funda.
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| alex10ro a răspuns:

Pai 1.Sar putea sa ai un windows praf si 2 de unde ai luat alea? 3. Ia-le de pe tor rent

| ztedm explică (pentru alex10ro):

Pai 1. "Alea" le-am luat dintr-un magazin.
2.Si nu S-AR putea sa am un windows praf pentru ca windows 7 nu este un windows praf mai ales daca este nou.