| M2K1417 a întrebat:

Am o problema cu pc-ul,pur si simplu se blocheaza indiferent de ce fac,chiar daca dau restart din buton sau shut down tot din buton nu reactioneaza,vreau ajutor,cine stie sa-mi raspunda, va rog, SISTEM DESKTOP: INTEL CORE I5 3.33GHz,4 GB RAM,GE FORCE GT630, HDD 500 GB.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sti cum e daca nu esti acolo nu sti cum e daca las vedea cu ochii mei as putea spune, nu stiu ce win ai instalat, daca l-ai instalat bine, daca windowsul a fost bun si mai multe sunt en posibilitati pentru care se blocheaza asa e greu, ai vreun program gen TeamViewer 9

| horia2012 a răspuns:

Ce placa de baza ai?

| mont a răspuns:

Nu cumva ai vreun virus sau alta problema cu sistemul de operare? Ai incercat o reinstalare?

| M2K1417 explică (pentru mont):

Am reinstalat windows 7 ultimate, folosesc kaspersky. si nu prea am idee ce are, am nevoie de un raspuns concret, gen. "sigur e de la."

| M2K1417 explică (pentru mont):

Am reinstalat windows-ul acum 9 zile. si tot la fel face.

| mont a răspuns:

Inainte de instalarea noului windows ai si formatat partitia pe care l-ai instalat?

| SouLIce a răspuns:

Daca zici ca nu reactioneaza la butonul de restart cred ca ca ai o problema cu placa de baza

| efpies a răspuns:

Prin butonul de restart de referi la butonul de la calculator sau de la Windows?