| Jacquelinor a întrebat:

Azi am dat Force Shut down la lap top si de fiecare data cand am incercat sa il pornesc din nou, dupa ce intra pe desktop, statea cam 30 de secunde apoi se bloca. Am dat din nou shut down si start de la buton, si indiferent ce faceam, daca dadeam click pe ceva sau nu, se bloca, adica pur si simplu tastele si mouse-pad-ul nu mai mergeau, etc. Lap Topul este Toshiba satellite cu Windows 7. Stiti cumva ce as putea face ca sa rezol problema aceasta?

Răspuns Câştigător
| MaurSEF a răspuns:

Nu are ce sa se intample daca dai force shutdown,daca era sa; ti dauneze cu ceva acest buton,nu; l mai proiectau oamenii de la windows, e posibil sa fi atins incarcatorul, e format din 2 parti,e posibil sa; ti vina o tensiune prea mare; n laptop,si de asta ti se blocheaza tot,problema asta cu incarcatorul o poti verifica doar cand stai pe baterie,sa vezi daca se mai blocheaza,daca nu asta e problema, incearca un format, bafta

1 răspuns:
| Hasss a răspuns:

Incerci un repair ori daca nu reinstall windows... si scapi...tongue