| TheWolf13 a întrebat:

Am o problema cu Pc-ul! Se Restarteaza singur fara nici un fel de avertizare sau ceva gen Blue Screen! Nu se restarteaza chiar asa de des dar cand te astepti mai putin! Ex: ultima data eram in browser-ul de internet ascultam muzica pe youtube si aveam deschis un chestionar auto s-a terminat melodia am vrut sa o schimb cand am dat clic pe Fila cu youtube si-a dat restart! Ma puteti ajuta cu un sfat?

Răspuns Câştigător
| festergut a răspuns:

Trebuie se fie de la rami ori de la sursa asa imi facea si mie

5 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Supraincalzire procesor.
Remediu;
Curatirea ansamblului cooler+ radiator, de praf si scame.

| MCRgurl a răspuns:

Pai ar putea fi ars.ce unitate ai? ai monitor sau pc patratos?

| alexandra1993 a răspuns:

Buna,

Din moment ce nu iti apare nicio eroare in sistem, inseamna ca problema se datoreaza hardware-ului.

Am avut si eu problema asta acum cativa ani si, dupa ce mi-am dus pc-ul la reparat, mi s-a spus ca avea un condensator ars pe placa de baza.
Am preferat sa renunt la pc si sa-l inlocuiesc cu un laptop, pentru ca era mai avantajos decat sa-l repar.

In concluzie, ori il repari si te va ajunge cam mult, ori iti iei altul. Sper sa iei decizia cea mai buna!

Numai bine!

| Bianxuzaur a răspuns:

Si eu am patit asta. La mine a fost din cauza virusilor asa ca mi-am reinstalat windowsul pentru orice eventualitate.

| martu43 a răspuns:

E virusat nene trebuie sa iei un ant virus si sa schimbi windowsul