| andi222 a întrebat:

Am o problema cu placa video cand intru intr-un joc nu mi-l deschide la gta 3 imi spuna ca tr sa am 128mb la placa video 3d mi-am cumparat acum cateva zile una noua si tot asa zice cine ma ajuta? Funda

2 răspunsuri:
| vali20vali20vali20 a răspuns:

Ai instalat software-ul de driver pentru placa video cea nouă? De asemenea, verifică dacă aceasta chiar are peste 128 MO memorie video. Încearcă și o reinstalare a Windows-ului (deși nu cred că ar rezolva ceva).

| andi222 explică (pentru vali20vali20vali20):

Am instalat software-ul dar cum verific daca are peste 128 de MO ca n-o stiu daca ma ajuti funda!