| Dominicc a întrebat:

Am o problema cu rezolutia la laptop, cred.
Ideea e ca daca vreau sa fac setari la blog de exemplu, si mai jos in pagina am de bifat cateva casute, nu le pot bifa decat pe cele de sus sa spune, ele fiin 6 de sus in jos.

Cand pun cursorul pe cele de jos nu pot da clik pe ele, ci trebuie sa micsorez pagina gen ctrl -. Uneori trebuie sa o micsorez mult pentru a imi face treaba la unele pagini.

Ce se intampla? sau ce setari sa fac ca sa mearga normal?
Mersi

Răspuns Câştigător
| tracicus a răspuns:

Da un restart, in mod normal nu are voie sa se intample, verifica daca ai drivere de la placa video si flash player la zi