| Indian a întrebat:

Am o problema cu sunetul! Deci nu merge ba, nu merge! Cand dau la Volume Control zice ca "There are no active mixer devices available". Ce ar trebui sa fac si explicati-mi ce trebuie sa fac mai motamolaughing
Dau fundita! Am nevoie de sunet urgent! Va rog!

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce windows ai? asta trebuia sa zici mai intai, Exista rezolvare la problema ta!

neluL
| neluL a răspuns:

Iti dau un tutorial cum trebuie sa faci mo-ta-mo! aici http://www.teoblog.net/there-are-no-active-mixer-devices-available-solutie/ daca nu merge atunci trebuie sa facem o devirusare! sper ca m-ai inteles. Astept mesaj!

| Danιel a răspuns:

1] Deschide meniul Start, apoi Run...
2] Executa aceasta comanda, fara ghilimele: "net start AudioSrv"
( Daca problema persista, trimite-mi un mesaj privat )

| alex2009 a răspuns:

Instaleaza din nou driverele de sunet le ai pe cd.

| Kiko a răspuns:

Pai si la mine facea asa si am luat alte boxe. Si mergebig grin vezi la media galaxy

| hasadia a răspuns:

Mai usor omule, zici ca esti vanghelie: "parctic nu merge, nu merge, pa persoana fizica " laughing