| ionutVUVUZELA a întrebat:

Am o problema cu tastatura, nu merge.totul functioneaza normal doar tastatura nu. ce poate fi.
ps...mai dau cu pumnu in ea cand ma enervez si o mai lovesc de birou.se poate sa se fi stricat de la asta?

3 răspunsuri:
| Alexxutsa a răspuns:

Daca ai scos de curand mufele ei din spatele unitatii, s`ar putea sa nu le fi bagat bine. Bafta!

| mafiotuXXL a răspuns:

Uita-te la mufa pote ai strangulat cabluu sau aii tras cumva de ea si so indoitt la mufa acoloo sarmulitzele ele asa am pati cu o tastatura... daca nu du-te cumparati una cu 20 de lei

| alexshobyx a răspuns:

Mai mult ca sigur s-a stricat daca zici ca dai in mod repetat cu pumnii in ea, nu poate rezista la nesfarsit.Chiar daca nu s-a stricat, iti recomand sa-ti cumperi un model mai ieftin in caz de urgenta.