| Bogddy10 a întrebat:

Am o problema cu telefonul.Azi mi-am cumparat Samsung galaxy mini 2, insa nu ma pot conecta cu wi-fi la nimeni nu stiu dc? Imi scrie se obtine adress IP de la... si dupa scrie Memorate, iar dupa Deconectat? Ce pot sa fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
| Trynda a răspuns:

Poate sunt protejate prin parola. Incearca sa te conectezi iar la cele memorate sau deja utilizate. Poate reteaua respectiva chiar daca nu are parola sa nu-ti mearga din cauza benzii sau tipului. Daca ai tu o retea wireless incearca. E eroare umana aici big grin

1 răspuns:
| flyer90 a răspuns:

Daca esti sigur ca reteaua la care vrei sa te conectezi e buna (are semnal bun, ai bagat parola bine) si tot nu se conecteaza, trebuie dus la garantie, nu ai ce sa ii faci.