| Bogddy10 a întrebat:

Am o problema cu telefonul.Azi mi-am cumparat Samsung galaxy mini 2, insa nu ma pot conecta cu wi-fi la nimeni nu stiu dc? Imi scrie se obtine atre IP de la... si dupa scrie Memorate, iar dupa Deconectat? Ce pot sa fac sa mearga?

3 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Poate retelele alea apartin unor oameni care se pricep si sunt pe o banda care nu o suporta telefonul. Eu am de exemplu restrictionat accesul in retea, doar eu pot sa-l accesez. Poate e restrictionat pe un anumit MAC. Sau poate au parola. Daca ai tu reteaua ta nu are cum sa nu ti se conecteze.

| Bogddy10 explică (pentru Trynda):

Nu are parola...fratemeo se poate conecta.

| Trynda a răspuns (pentru Bogddy10):

De pe telefon sau laptop?