| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu un buton de pe tastatura,nu zic ca e fatala sau ca nu pot folosii butonul,dar e extrem de iritant.
Este vorba despre tasta D,nu merge ca toate butoanele,stiti chestiile alea de plastic de sub butoane,cercurile alea de plastic care sunt folosite sa simte tastatura butoanele,cred ca acela s-a rupt si de fiecare data cand apas tasta D,e foarte senzitiva,abia il apas o secunda si aproape face jumatate de rand plin de D-uri,uitati :
dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
Am tinut degetul pe D doar o secunda si atat a scris, abia il ating si el este deja foarte senzitiv, aveti vreo sugestie despre ce as putea face? Am o poza cu problema mai exacta aici, este incliata chestia aia de plastic si de fiecare data cand o fixez, se inclina iar, uitati imaginea :
http://i67.tinypic.com/ogvqli.jpg

Va rog daca se poate sa evitati raspunsurile cu "cumparati o tastatura noua", dar numai daca aceasta problema ar putea fi fixata, cel mai bun raspuns funda.

PS : Nu este doar inclinata chestia aia de plastic, vreo 3 sferturi din ea e si rupta.

Răspuns Câştigător
| BoSSi a răspuns:

Nu ai ce face ar trebui inlocuita dar nu se gasec chestii din alea + este o tastatura de 10-15 lei daca nu iti cumpari unu noua n-ai ce face

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alte sugestii?