| Raulrus a întrebat:

Am o problema cu un laptop HP, am activat din greșeală safe mode și când îl pornesc îmi apare doar un ecran negru și în fiecare colț scrie safe mode și nu îl pot porni... mă ajutați va rog?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ce model de HP? Ai baterie pe care poti s-o scoti? Scoate bateria, incarcatorul, tine apasat pe butonul de pornire mai mult timp, conecteaza-l la incarcator si vezi daca porneste.

Bula
| Bula a răspuns:

Pur si simplu, intrii in meniul Start si dai Restart (sau Shout Down) la laptop.
La urmatoarea pornire va functiona normal.

| sierra1 a răspuns:

Oprește-l din butonul power sau scoțându-i alimentatorul, dă un restart și alege pornirea normală (fără reparare sau alte optiuni)

-- sărbători frumoase --
(alături de laptopul tău)