| daxax a întrebat:

Am o problema cu un Samsung galaxy mini 2 GT-S6500D nu se mai baga in modul recovery degeaba apas combinatia de taste ca trebuie neaparat sa-i dau wipe data factory reset dau funda celui care imi spune cum sa fac ca sa pot intra si sal resetez telefonul

Răspuns Câştigător
| Cipri99 a răspuns:

Deci iei tel il inchizi scoti bateria o pui la loc si tii apasat pe butonul de meniu ala jos ala de inchidere dreapta si de sonor mai mic mai mare cam la mijloc sa le apesi pe toate adica ambele apoi le apesi pe toate in acelasi timp si cand iiti are apa cu Samsung iei degetul de pe ala de inchidere de acolo cred ca te descurci.

| daxax explică (pentru Cipri99):

Stiam asta dar nu pot intra nici in sistemul de operare pentru ca imi arata dupa aia galaxy mini 2. mai arata aia cu Samsung de unde ar trebui sa intre in sistem dar nu intra vibreaza de trei ori si apoi iar arata animatia aia cu Samsung si iar vibreaza si tot asa ori de cate ori as scoate bateria nu pot intra in recovery

| Cipri99 a răspuns (pentru daxax):

Can apare aia cu Samsung ia degetu de pe ala de inchidere dar nu si de pe sonor si de pe home pe alea le tii.

| daxax explică (pentru Cipri99):

Am reusit in cele din urma mersi!

Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Cipri99 a răspuns:

Npc.

| Dinu_Alex_1993 a răspuns:

Cum ai rezolvat problema? si al meu face identic...