| Doctoru_7315 a întrebat:

Am o problema cu webcam-ul de cand mi-am instalat Windows 7. Pur si simplu nu mai vrea sa mearga si nu gasesc driver-ul pentru Windows 7. Webcamera este genius web camera e-messenger 310, daca m-ar putea si pe mine ajuta cineva cu un link de unde sa iau driverul.

6 răspunsuri:
| Doctoru_7315 explică:

Mersi pentru promptitudine. Acum verific daca merge.

| Doctoru_7315 explică:

Nu reusesc cu niciuna din variante. poate nu fac eu bine. Unde as putea vedea cum se lucreaza? Sau daca mi-ati putea spune voi.

| Doctoru_7315 explică:

Nu am reusit nicicum.

| rBk_1929 a răspuns:

Http://www.nodevice.ru/webcams/genius/147534.html
Incearca asta. Sper sa te ajute;)

| google334 a răspuns:

Si eu am o prlb cu windows 7 ultimate tot cu camera instalez dirveru dar cand dau sa vad camera imi zice intruna please plug-in device

| Doctoru_7315 explică (pentru google334):

Eu mi-am pus XP inapoi si am scapat de orice problema. Windows 7 este pentru calculatoarele performante de azi, care sunt mult mai superioare celor de 1 an sau 2 cum am eu.