| XxXJoK3rXxX a întrebat:

Am o problema cu windows 8 cand intru in zona metro si dai click pe mail imi spune sa ma autentific cu un id si o parol Microsoft mam conectat si spune: ca echipa Microsoft tia trimis un email si trebuie sa raspunzi. unde este mesajul? in care email?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te-ai conectat de exemplu cu Id:
florescu@hotmail.com, intra prin google in "hotmail" si logheaza-te cu id-ul si parola ta. Daca te-ai logat cu alt mail, intra tot prin google in contul care apare dupa @ adica florescu@...com.Vezi ce ai in locul punctelor de extensie.

1 răspuns:
| Brâncuşi a răspuns:

Salut, mi s-a întâmplat şi mie dar n-am avut răbdare şi mi-ai băgat din nou 7, oricum mergea perfect la ce trebuie să intri în zona metro mulţumeşte-te că merge.
O seară bună!