| alexutzu00791 a întrebat:

Am o problema cu windowsul. Incerc sa l schimb de cateva dati bune. Si imi da erori de genul "task manager has been disabled by your administrator" si in timpul si mai grele. Formatez tot, schimb windowsul-un windows care altora le merge-si ma trezesc cu calc in pom. Mi s a spus ca nu i bine sa schimbi sistemul cu acelasi windows de mai multe ori. Dar treaba asta se intampla de foarte multe luni. Deci stau cu el intr-o stare critica. Ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Deci. si eu am avut problema asta.
fi atent ce am facut.
am formatat calculatoru de tot.
am facut o singura partitie in loc de 3 cumm faceam inainte.
bun. pana aici nimic diferit.
apoi imediat dupa ce si; a terminat de formatat sistemu. am dat restart si am formatat iar.
apoi la a 2-a formatare am facut partitiile.
deci posibil sa ai un virus cum am avut si eu.
am bagat multe windowsuri. dar degeaba.
dupa ce am facut asa. mi; a mers binisor pentru ca am bagat multe programe si mi l'am ingreunat iar.

sau uite. daca vrei incearca asta.
poate te ajuta.
o stiu de la un prieten.

logati-va ca administrator: start->run->regedit
navigati la
HKEY_CURRENT_USER
Software
Microsoft
Windows
CurrentVersion
Policies
System

la DisableTaskMgr scimbati in 0

gata

| waXonwaXoff a răspuns:

Incearca sa cauti pe www.videotutorial.ro iti explic f. bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa cauti pe www.videotutorial.ro iti explic f. bine