| fzcsm a întrebat:

Am o problema cu Yahoo Messengerul.Nu pot sa fiu online. Apar invisible pentru toti.Nu stiti cum as putea sa fac sa fiu online pentru ca am reinstalat messul de 2 ori si nu merge desi mie imi apare online acolo sus dar celorlalti nu?

Răspuns Câştigător
| Paris a răspuns:

Ia uita-te daca ai bifata casuta aia cu sign in as invisible. Si daca da, debifeaz-o. Pupici

5 răspunsuri:
| Casiana a răspuns:

Sa stii ca este o problema si de la yahoo, de exemplu poti intra cu acea casuta bifata si sa selectezi dupa ce esti p mess AVAILABLE, dar ieri nu mergea selectat AVAILABLE dupa ce ai intrat pe invizibil, probabil o problema de la yahoo.

| mada12 a răspuns:

Incearca alt mess.winking adica. daca ai 9 iatzi 8.winking sa vezi daca merge. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa imi face si mie sad dar dau restart lapk pana merge laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa imi face si mie sad dar dau restart lapk pana merge laughinghee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.invizibil.info/download.html si gasesti toate versiunile de messenger :P