| Patrăţel a întrebat:

Am o problema, deci eu nu pot sub nici o forma sa pun muzica in Iphone prin Itunes, chiar nu potstraight facehabar n-am unde sa dau, sa zicem ca am bagat cablul de date, nu imi apare absolut nimic sa imi dau seama ca am bagat corect, nimic in my computer. Are cineva vreo idee care-i treaba?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ajutorul cursorului mouse-lui.eu folosesc xilisoft, nu itunes cu toate k dk il folosesti trebuie sa ai descarkt in PC si iTunes http://www.xilisoft.com/iphone-transfer.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a decarca cu xilisoft trebuie sa selectezi music, photos sau ce vrei u sa descarci in iphone.o sa-ti apara dupa fiecare poza sau melodie decarcata o casuta cu inregistrarea unui cont pe xilisoft u dc vrei iti faci dc nu n-ai decat sa ii dai iesire la acea ksuta de fiecare data

| alexyaz2012 a răspuns:

Pai trebuie sa dai pe itunes acolo dar mai intai bagi cablul de date si dai pe add file si pui acolo un folder cu muzica astepti sa se incarce si gt funda?