| RealLife a întrebat:

Am o problema foarte grava. Nu-mi merge niciun joc si cand incerc sa deschid unul imi zice ceva de placa video (am geforce ). am dezinstalat-o si dupa am instalat-o din nou de pe cd si tot nu merge. am descarcat de pe siteu nvidia un device si l-am instalat si tot nu merge. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Placa video trebuie schimbata, mergi cu unitatea la un magazin de specialitate, pregateste macar 200 ron.

2 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

Trebuia sa ne spui "imi zice CEVA de la placa video" de ce nu ne-ai spus exact ce iti zice? straight face elena se pare ca deja a dat verdictul si e sigura 100%. Elena crezi ca atunci cand nu iti merg jocurile mereu e placa stricata? Nu spun ca nu e, dar nu mai fa pe desteapta si da verdicte fara sa ai dovezi si fara sa fii sigura 100%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai placa video mai veche si jocurile alea au nevoie de mai multi MB...acuma depinde... zii ce placa video ai si ce jocuri nu iti merg