| Antaury97 a întrebat:

Am o problema la 2 jocuri de PC, la NFS The Run si la Darksiders. La Darksiders: controalele o iau razna, adica orice apar in meniu imi selecteaza altceva si cand am reusit sa intru in level, se invarte in cerc si camera e dereglata, si nici nu pot ataca.

Iar la NFS The Run: In meniu merge ca lumea, totul bine, dar cand e momentul sa conduc masina, nu ACCELEREAZA deloc, dar merge sa iau stanga/ dreapta, dar nici frana nu merge.

Am incercat su: Controller de Xbox 360 de PC (la fel), cu volan de PC(la fel), cu tastatura(tot la fel).

Ce pot face?
Am incercat si cu alte downloaduri, de pe diferite siteuri dar la fel...

3 răspunsuri:
| CyberKingAlex a răspuns:

Incearca sa intrii la setari controale

| Antaury97 explică (pentru CyberKingAlex):

Am incercat dar nu ramane salvat...

| CyberKingAlex a răspuns (pentru Antaury97):

Atunci nu stiu