| ViSsseS a întrebat:

Am o problema la calculator. Când sa se deschidă imaginea aia cu Windows 7 se Resetează. Menționez ca am licență și la Windows și la anti-virus. Deci cum aș putea să repar aceasta problema. Mulțumesc Anticipat! Ofer funda(Nu vreau să reinstalez Windows sau să-l desfac)

5 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

Eu zic sa chemi pe cineva sa-l repare dar uitate si tu ce face ca sa stii data viitoare.
Daca reinstalezi windowsul poti pune acelasi licenta(cred ca e scrisa pe pc, sau dvd daca ai cumparat).

| XYZsnick a răspuns:

N-ai alta alternativa decat sa reinstalezi windowsul.

| ViSsseS explică (pentru XYZsnick):

Dacă îi bag un Windows crakuit nu pierd licență?

| Alexandrumrz a răspuns:

Intra in safe mode with networking ( nu stiu ce pc ai ca sa spun si cum) de acolo ca sa fii sigur ca nu ai virus dai live update la antivirus si dai full system scan apoi dai automatic update la windows. daca nu merge tot din safe mode with networking descarci windows 7 service pack 1 si asta o sa rezolve problema il gasesti pe siteul Microsoft

| ViSsseS explică (pentru Alexandrumrz):

Problema este ca nu merge să-l pornesc deloc. Când sa se deschidă se resetează.