| Vegetariana a întrebat:

Am o problema la facebook, pe partea stanga imi apar notificarile, asa in lista cum sunt si nu imi mai dispar, nu pot sa imi vad cronologia sau sa dau home, am dat restart, m-am delogat si m-am logat din nou si nimic. pare ca e blocat tot. Nu mai am idee ce sa fac! Help!

Răspuns Câştigător
| SandraM a răspuns:

Curata chache-ul de la browser si logheaza-te iar.

| Vegetariana explică (pentru SandraM):

Mai exact?

| SandraM a răspuns (pentru Vegetariana):

Ce browser folosesti? mozilla firefox, IE sau Chrome? Trebuie sa stiu ca sa iti explic cum happy

| Vegetariana explică (pentru SandraM):

Multumesc frumos, am reusit! :*

| SandraM a răspuns (pentru Vegetariana):

Ma bucur ca te-am ajutat. Si se spune "cache", insa m-am grabit happy scuze.