| danycosty a întrebat:

Am o problema la jocuri.Care poate fi cauza? Am realizat asta atunci cand am intrat in counter Strike si calitatea culorilor era pe 16 bit si nu 32.(Pe 16 bit se vede jalnic) si se si blocheaza la adaugarea si a unui singur bot.Pe net merge bine la fel si in procesele de copiere mutare etc.Am un procesor Intel DualCore Pentiun d 805 de 2.66 Ghz cea ce nu e putin.Placa video se numeste Nividia Geforce 7300 GS si un gb de ram.(Doua placute de 512 mg). Ma poate ajuta cineva?

5 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

E de vina CS-ul daca face figuri il poti seta pe 32 biti si o rezolutie de 640x480 e cea mai buna rezolutie.

| muzicalBoX a răspuns:

E de la cs

| danycosty explică:

Am uitat sa spun ca nu merge sa mai schimb pe 32 de bit.

| danycosty explică:

Dar daca dau click dreapra/proprietati/settings imi arata 32.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !