| 1Q a întrebat:

Am o problema la laptop cand ma uit la un film serial sau la un video pe youtube la un moment dat se opreste sonorul si nu se mai aude nimic, am incercat sa schimb browserul dar tot degeaba, ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| WolfBload007 a răspuns:

Descarca programul I0bit DriverBooster si dai o scanare. S-ar putea sa fie din cauza drivarelor audio. Acel program o sa iti rezolve problema.

8 răspunsuri:
| MarianaNiculescu a răspuns:

Nu e o problema asa mare.E din cauza sonorului tau, e prea tare, prea incet...Nu conteza..Trebuie sa-ti schimbi boxele sau sa-ti reinstalezi windows-ul. Daca ai laptop, la fel, iti reinstalezi windows-ul.

| vladionut94 a răspuns (pentru MarianaNiculescu):

Pentru o verificare de driver sau un posibil bug tu il pui sa isi reinstaleze windows

| MarianaNiculescu a răspuns (pentru vladionut94):

Scuza-ma. Dar fratelui meu asa i s-a intamplat, si a reinstalat windows-ului si a mers..Nu stiu daca tu nu ma crezi!

| vladionut94 a răspuns (pentru MarianaNiculescu):

Da nu ti se pare logic ca, cand schimbi ceva cu totu sa mearga bine totul la pc intreb si eu...

| 1Q explică (pentru vladionut94):

Tu ce imi zici sa fac?

| nebunel35 a răspuns (pentru MarianaNiculescu):

Lol.cred ca nici nu mai stii nr.reinstalarilor laughing)

| vladionut94 a răspuns (pentru 1Q):

Descarcati un program de diagnosticare drivere defecte sau fa un disk cleanup sau foloseste programu defragmanetare disc sau rezolve posibilele probleme de registri sau instaleaza-ti alt browser

| fredow a răspuns:

Problema este din cauza driver-ului audio. Incearca sa instalezi iar driver-ul.