| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema la PC. mi-am instalat skype-ul pe calculator si am dezinstalat programul my PC backup.nu stiu daca vreuna are vreo legatura cu problema mea, dar de atunci imi tot apare un chenar pe care scrie "BSvc processor has stop working".ma poate ajuta cineva? multumesc!

2 răspunsuri:
| SetYourselfFree a răspuns:

O să vă spun cum mi-am rezolvat problema cu updatul ''BScv processor has stop working'' care cred ca s-a datorat skypului şi apărea din 10 în 10 minute.mie una mi-a dat peri albi.deci,soluţia este foarte simplă:accesaţi linkul şi urmaţi paşii(cei care aveţi windows 7)
http://ziczoom.blogspot.ro/......ows-7.html
nu s-a schimbat pe loc, ci după ce am dat un refresh la PC. faceţi la fel.ciusz ya

| ShadowBreaker a răspuns:

Reinstall windows sau reinstaleaza mypcbackup si skype