| 1Q a întrebat:

Am o problema, la PC nu mai am sonor, nu merge nici cu castile nici cu boxele, placa de sunet ii instalata si sunetelu ii la maxim nu-i pe mute (am verificat) ce sa fac pls? dau FUNDA si VOT

4 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi programu audios, dupa sa-l instalezi inapoi. I-ati un antivirus, poate ai un virus puternic, recomand avira antivirus. Uita-te daca toate mufele sunt bine bagate.
Opreste calculatorul cam 20-30 min, si dai drumul dupa, poate va merge atunci.Inainte sa-ti iei niste boxe noi, reinstaleaza windows, sa vezi daca merge dupa reinstalare. Daca nici atunci nu merge, atunci s-au stricat.
funda?

| winter a răspuns:

Da ai un driver macar pentru placa de sunet? ca poate trebuie reinstalat driveru

| Paprik a răspuns:

Vezi daca nu ti-a iesit mufa de la boxe/sistem sau ce ai tu acolo happy.
Daca nu reinstaleaza si tu placa audio:d
Daca nici asa nu vrea, mergi la un servicebig grin
Bafta!

| CrowUp a răspuns:

Broo.si mie mi s-a intamplat.Am incercat cu dichiseli cu alea alea si nimic. Dupa ce mi-am dat seama ca s-o dus de tot sonoru' m-am pus si mi l-am reinstalat.
Broo.acum merge excelent.Eu ti-as zice sa dai reinstalare.