| crst90 a întrebat:

Oare de ce atunci cand conectez boxele sau castile in placa de sunet se blocheaza muzica? si in winamp si pe youtube. dupa cateva secunde. dar atunci cand contectez boxele/castile pe placa de sunet de pe placa de baza merge fara probleme. ceva solutii? straight face.

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

CPU-ul cum îi în momentul acela? Nu cumva e pa 100%? De regulă driverul cam consumă resurse pâna detectează hardware-ul, ceea ce pe un computer fără hardware puternic se va simții, de unde și acest inconveniant.Succes

| sdhashsah a răspuns:

Driverele le ai bune pentru placa de sunet, si cu adica se bloceaza, se opreste.

| crst90 explică (pentru sdhashsah):

Am aceleasi drivere de 2.3 ani. luate de pe site-ul placii de sunet. probabil s-a dus pe apa sambetei placa. o sa incerc placa pe alt calculator sa vad daca merge.