| HighFlyer a întrebat:

Am o problema la pc, tot mi se inchide singur si cand se inchide unitatea centrala scoate niste sunete, timp de vreo 2-3 secunde
ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| florynyk92 a răspuns:

Verifica coolerul de la procesor, se poate inchide de la supraincalzire, daca nu ea asta atunci sa te uiti daca ai condensatori umflati sau plezniti pe langa procesor, daca da atunci poti arunca placa de baza. in rest nu stiu ce alte probleme ar putea aveabig grin poate placa video! succes!

| HighFlyer explică (pentru florynyk92):

Ce e ala condensator si unde e?

| florynyk92 a răspuns (pentru HighFlyer):

Sunt un fel de tubulete pe langa procesor. daca nu te pricepi mai bine cheama pe cineva care stie

4 răspunsuri:
| Maria2901 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie cu pc-ul. Are virusiwinking

| Maria2901 a răspuns:

Cred ca trebuie sa desfaci unitatea si s-o stergi de praf pentru ca si asta poate fi o cauza...