| alamiku10 a întrebat:

Am o problema la yahoo mail, cand vreau sa ma loghez cu contul meu nu ma lasa si imi cere sa trimit un cod prin sms sau vocal la numarul meu de telefon, e singura optiune, insa problema este ca eu nu mai am numarul acela de telefon si nu stiu cum sa imi recuperez contul meu de email. Daca as putea sa imi puna intrebarile mele secrete. Dar nu pot sa aleg alta optiune doar cu numarul de telefon. Ce pot sa fac? Ma ajutati careva va rog frumos?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Lasa-mi un mesaj privat cu date contului tau, daca vrei.

| Calvin199s5 a răspuns:

Contul e compromis, dar nu și dacă scrie pe-acolo sub unde sa pui nr de tel : "Omite aceasta etapa" "Nu acum" sau ceva de genu care te trimite direct în cont..eu asa am.
Sper ca ți-am fost de ajutor, dacă nu merge contul e compromis.

| alamiku10 explică (pentru Calvin199s5):

Nu exista nici o alta varianta. Doar cu numarul de telefon.