| Boyka95 a întrebat:

Am o problema mare cu netul. aseara nu am avut. iar azi cand s-a dat inapoi nu mi-a mers. eu am modem. daca scot cablu de net si il bag direct la pc merge netu, dar daca il bag in modem nu am net. treaba e ca am resetat modemu. si inainte chiar daca nu mergea la pc aveam wi-fi. eu ai clonam MAC-ul si mergea si la pc. dar acum nu am nici wi-fi.s i nici sa intru sa il configurez nu ma lasa. scrie adresa. ma conectez. si cand sa ami apara paginile cu setarile modemului. nu apare nimic. e doar alb. ca si cu m nu as avea net. ce are? l-am resetat iar. da tot nu merge. ce sa fie.?

1 răspuns:
| Punct_Si_Virgula_1988 a răspuns:

Eu zic sa resetezi modem-ul cu setarile initiale si dupa aia sa il configurezi din nou!