| Bloxx a întrebat:

Am o problema... Mi-am downloadat Need For Speed Carbon de pe net. L-am pus pe un cd, l-am instalat pe ambele calculatoare, dar cand dau pe "play" imi spune "please insert the correct DVD-ROM, select OK and restart application" (chiar daca cd-ul este in calculator). Am incercat sa-l il dezinstalez si sa-l instalez iar, dar problema asta mi s-a intamplat la ambele calculatoare. Mentionez ca mi s-a intamplat asta si cand am incercet sa instalez sims 3 (tot de pe net).

Răspuns Câştigător
| anotherchild a răspuns:

Cauta pe net : Crack Nfs Carbon download.
Si copii acel crack in folderul jocului, o sa primesti o intrebare, apesi Replace and done!

10 răspunsuri:
| sTeFaN_2897 a răspuns:

Da, cum spun ei. Dar ca idee NFS Carbon nu incape pe un CD. Kitul de instalare de la versiunea pe care o am eu are 3. 98 GB(cu tot cu crackbig grin, hehe). S-ar putea sa nu fi descarcat ceea ce trebuia de pe net. Mai incearca. Si vezi sa fie ceva in jur de 4 GB, cum e al meu, deoarece mie imi merge si m-am jucat foarte mult, asta pana cand s-a lansat Undercover. Ca idee Undercover e si mai fain. Sper sa reusesti pana la urma. Numai binewinking!

| Bogdanst a răspuns:

Ai copiat cracku? Este ca si o imagine, daca il gasesti intr-un folder dai copy, apoi dai paste unde l-ai instalat si o sa iti mearga>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde l-ai descarcat ca eu nu-l gasesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu trebuie sa bagi cracul ca sa mearga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai daemon tools?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca nfs world online

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami nr de tel sau id tau de mess ca sa iti zis id meu andrey_fotbalistul_2010@yahoo.com

| Marian_Paul_1999 a răspuns:

Pai baga-te in cd si daca vezi un folder numit CRACK deschide-l si copiaza iconitele si aplicatiile de acolo si baga-le in folderul unde ai instalat Need for Speed Carbon. Bafta!

| Roland_Nikolas_1980 a răspuns:

Trebuia sa-l instalezi pe sidiu mai intisi peurma sal bagi in calculatoare acum trebuie sa chemi pe in specealist in calculatoare