| Streetboy a întrebat:

Am o problema mica cu microfonul... ii conectat tot tot merge bine numai ca nu se aude asa de tare... nu trebuie sa urlu dar ar fi mai bine daca s-ar auzi mai tare.In televiziuni, radio etc se aude fiecare zgomot ca lumea cum as putea sa fac sa se auda si la mine tot. Poate nu am conectat bine sau poate volumul la careva trebuie dezactivat?thinking nu stiu Vreau sa inregistreze si pasarii de afararolling on the floor

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vezi poate sunetul de la microfon este dat la minim ori mediu, intra si seteaza-l la maxim si ar trebui sa-ti mearga. Succes!

| sinblade27 a răspuns:

Poti sa iti iei un microfon profesional e cam 1000 de euro un microfon de televiziune si multe care sunt in reportaje sunt directionale. incearca un enhancer dar o sa distorsioneze