| iulik11didilik a întrebat:

Am o problema. Nu am pe cineva care sa-mi trimita prin bluetooth o melodie (Eva Rivas Apricot Stone- karaoke)... exista un site care sa mi-l bage in telefon direct si gratuit?

Răspuns Câştigător
| ionutzuck a răspuns:

Nu exista asa ceva, o descarci in calculator si apoi o bagi in telefon prin cablu de date

2 răspunsuri:
| Annapro a răspuns:

Eu stiu un site care trebuie doar sa scrii numele melodiei acolo si ti-o gaseste, alegi tu fisierul si astepti 12 secunde sau ma rog cat scrie acolo si dupa aia dai download jos sub chestia aia de cont Paypal si o downloadezi. Site-ul este http://fisierulmeu.ro/ sper sa te ajute.

| iulik11didilik explică:

Mersi de info big grin xD